stat4u

SPADOCHRONOWY SKOK TANDEMOWY

Skoki spadochronowe z instruktorem w tandemie to rodzaj skoków ze specjalnym spadochronem przystosowanym dla dwóch osób - instruktora i pasażera. Jego konstrukcja zapewnia  bezpieczeństwo oraz komfort podczas  skoku.

 

Spadochron Tandemowy jest zabezpieczony automatem spadochronowym  AAD, który w razie niebezpiecznej sytuacji potrafi automatycznie otworzyć spadochron zapasowy nawet w przypadku braku reakcji podczas wolnego spadania ze strony instruktora.

 

Skok w tandemie to obecnie najbardziej popularny ekstremalny sposób przeżycia wspaniałego doznania, jakim jest swobodne spadanie. Prędkość swobodnego spadania w tandemie może wahać się od 180 do300 km/h!!! - to naprawdę szybko, zważywszy, że prędkość ta jest osiągana tylko dzięki sile grawitacji !

 

Żeby wykonać taki skoku, nie musisz przechodzić specjalistycznego szkolenia, nie musisz również  posiadać badań lekarskich  jak w przypadku samodzielnych skoków spadochronowych. Podczas skoku w tandemie będziesz  znajdował  się pod opieką wykwalifikowanego instruktora, który zaopiekuje się Tobą podczas całego skoku.

 

Skoki Tandemowe wykonuje się z wysokości 4000 metrów, 2500 metrów trwa swobodne spadanie, podczas którego przeżyjesz niezapomniane chwile i doznasz wspaniałej pozytywnej euforii. Skok ze spadochronem w tandemie to super zabawa i fantastyczne przeżycie, którego nie da  się opisać !!! Dlatego musisz je przeżyć osobiście.

 

Abyś mógł zachować wspomnienia na stałe,  otrzymasz film DVD z zarejestrowanym przebiegiem skoku, który zostanie wykonany przez profesjonalnego kamerzystę-skoczka.

 

wiecej na www.olimpic-skydive.pl  i  www.tandembox.pl