stat4u

EMOCJE LATANIA

 

W 1999 firma SkyVenture wybudowała pierwszy pionowy tunel aerodynamiczny.

Tunel ten szybko zyskał popularność wśród turystów, doświadczonych skoczków oraz skoczków wojskowych.

 

Teraz korzystanie z tej wspaniałej atrakcji będzie możliwe w Mirosławicach.

Tunel aerodynamiczny pozwala na doświadczanie ekstremalnych i prawdziwych emocji, których doświadczają prawdziwi skoczkowie spadochronowi, bez konieczności odbywania czasochłonnego i kosztownego szkolenia, bez konieczności wyskakiwania z samolotu na dużej wysokości.

 

Doświadczenie w skokach spadochronowych nie jest wymagane, aby doświadczyć tego co skoczkowie. Praktycznie każdy może latać w tunelu aerodynamicznym, a środowisko w tunelu jest realistycznym środowiskiem z jakim do czynienia mają spadochroniarze podczas wolnego spadania bez gwałtownego wyhamowania jakiego doznają spadochroniarze podczas otwarcia spadochronu.

Tunel  jest bardziej bezpieczny, tańszy i wygodniejsza niż wykonywanie skoków z samolotu.

 

To atrakcja dla wszystkich klientów poszukujących rozrywki.

Grupy teambuildingowe, skoczkowie spadochronowi, instruktorzy spadochronowi, dzieci i rodzice wszyscy mogą spełnić swoje marzenia o lataniu.

 

Otwieramy bez zagrożeń, dla wszystkich od lat 4 wzwyż , pełnię możliwości takich jak szybkość  i emocje wolnego opadania, do tej pory zarezerwowane dla śmiałków jakimi są spadochroniarze bez  strachu związanego z wyskokiem ze sprawnego samolotu.

Wspólna z przyjaciółmi zabawa w tunelu dostarczy niespotykanych do tej pory wrażeń.